fbpx

Opinie czytelników

Będę Ci bardzo wdzięczna za zostawienie krótkiej opinii o książce 🙂

Rated 5 out of 5
2024-07-02

Książka jest bardzo przejrzysta, dotykająca kontaktów między ludźmi, nie tylko rodziców. W moim przypadku wiedzę tam zebraną traktuje jak podsumowanie treści przekazywanych przez Małgosię w swoich innych dzialaianiach. I najważniejsze książka jest bardzo “zyciowa”.

Aga
Rated 5 out of 5
2023-12-19

Bardzo dobra, rewelacyjna książka. Oby pomogła mi w relacji z mężem 🙂

Anna Zapłata
Rated 5 out of 5
2023-10-16

Rewelacyjna książka, napisana bardzo zrozumiałe. Bardzo szybko się ją czyta. Rozwiązuje dużo problemów. Bardzo polecam!

Estera Sanetra-Rybaczuk
Rated 5 out of 5
2023-09-09

Jest to jedyna książka z serii poradników, którą przeczytałam od deski do deski i to w dwa dni. Przystępna, klarowna, pomocna.

Jak najbardziej warto.

Ania
Rated 5 out of 5
2023-08-27

Książka zadziwiająca – przebogata, pełna wartości, bez niepotrzebnych zapychaczy, a jednocześnie lekka i najzwyczajniej przyjemna w czytaniu 🙂 Może moje odczucia biorą się z tego, że słucham Gosi podcastów od dobrych kilku lat – i książka jest dla mnie wspaniałą, esencjonalną ściągą dla tych treści mówionych. Ale wydaje mi się, że powinna też być cudowną zachętą dla tych, którzy nie mieli do tej pory styczności z Dobrą Relacją. W każdym razie z całego serca polecam! 🙂

Natalia
Rated 5 out of 5
2023-07-28

Kupiłam w ciemno, znając “Skrzynkę z narzędziami” i się nie zawiodłam. Kolejna samowystarczajaca pozycja, zawierająca wiedzę potrzebną do poprawy komunikacji w związku (i nie tylko). Tym, którzy już tę wiedzę posiadają, pozwala ją ugruntować i zderzyć w praktyce. Przykłady są zawsze cenne, szczególnie takie, które pokazują, że nie wszyscy jesteśmy idealni, ale to nie szkodzi, bo każda sytuacja nas czegoś może nauczyć. Dziękuję!

Natalia
Rated 5 out of 5
2023-07-28

Polecam, podobnie jak wcześniej Dobra relacja i podcasty Autorki nowa książka jest przyjazna i daje czytelnikom strategie jak działać

Małgorzata
Rated 5 out of 5
2023-07-28

Książka jest doskonała. Przekaz jest jasny i tak zrozumiały. Cieszę sie, ze ta książka wyladawala u nas w domu 🙂

Dagmara
Rated 5 out of 5
2023-07-28

Ta książka to prawdziwe złoto 💛 Pierwsza myśl, już w trakcie lektury, “nie tylko ja tak mam, nie tylko my to mamy!”- to była tak ogromna ulga. Wreszcie coś więcej o tym, jak można się dogadać myśląc inaczej i mając inne podejście do wychowania, jak sobie z tym radzić. Wszystko w prosty i przystępny sposób,czyta się wspaniale i przyjemnie. Jeśli jeszcze się wahacie to uwierzcie mi -warto. Nie tylko wy tak macie i wreszcie ktoś pomoże wam się z tym uporać i znaleźć na to techniki, a przede wszystkim uwolni waszą głowę od myśli “czy my w ogóle powinniśmy mieć razem dziecko?!”.

Marta
Rated 5 out of 5
2023-07-28

Bardzo przyjemnie czyta się książkę. Dużo ciekawych informacji oraz cenne wskazówki jak rozmawiać w rodzinie, z dziećmi, partnerem czy partnerka.

Anna

Zostaw opinię

logo_dr_white